*** Hotel Orion ubytování Praha 2

Hotel Praha 2 Orion Ubytování v Praze Hotel Orion Praha 2 :
Hotel Orion je ideálně umístěný ve velmi klidné, krásné a prestižní čtvrti Prahy v Královských Vinohradech. Všech 26 prostorných a moderně vybavených pokojů a apartmánů, pravá finská sauna a nadstandardní služby hotelu čekají na Vaši návštěvu.

V Praze Hotel Orion Praha 2 ubytování :
Hotel Orion disponuje 26 apartmány z toho je 13 dvoulůžkových pokojů max. pro 2 osoby a 11 apartmánů max. pro 4 osoby - členěných na ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna. 2x rodinné apartmány - dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna - max. pro 6 osob. Nadstandardní apartmán # 64 s velkou terasou a úžasným výhledem na panorama Prahy ( příplatek 10 €/den ).

Orion hotel Královské Vinohrady Praha pokoje vybavení :
Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny SAT TV, trezorem, vysoušečem vlasů, toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou/sprchou/ WC, protipožárním systémem, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí a vybavení na přípravu čaje a kávy. K dispozici jsou také pokoje pro nekuřáky a alergiky. Check-in: 14:00. Check-out: 12:00.

Královské Vinohrady ubytování v Praze Hotel Orion služby :
Recepce nonstop, internet + WIFI, vybavený konferenční salónek, směnárna, možnost platit kartami VISA, EC/MC, AMEX, DINERS, MAESTRO, JCB, doplňkový prodej a fax na recepci. Domácí zvířata dle domluvy. Praní, sušení a žehlení prádla. Finská sauna (300 Kč pro 3 osoby na 1h). Ve spolupráci s vlastní cestovní kanceláří je možno zajistit trasfery, výlety a okružní jízdy, vstupenky na představení, letenky a pronájem auta. Snídaně za příplatek 160 Kč. Speciální cenové zvýhodnění pro skupiny a dlouhodobé pobyty.

Orion hotel v Královských Vinohradech ubytování v Praze konference :
Hotel Orion nabízí plně vybavený salónek s kapacitou až 25 míst při školním uspořádání. Místnost je k dispozici od 11:00 hodin každý den a je umístěna v suterénu budovy. Recepční jsou připraveni splnit veškeré Vaše požadavky a spolu s celým týmem pracovníků hotelu Vám zaručí a poskytnou ty nejkvalitnější služby. Konferenční služby -pronájem konferenční techniky, výzdoba a uspořádání konferenční místnosti, coffee breaks, zajištění cateringových služeb dle Vašeho přání, překladatelské služby.

Ubytování Orion Praha Hotel Královské Vinohrady :
Z hotelu Orion je výborná dostupnost do centra Prahy. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou a lednicí, což umožňuje hostům vlastní přípravu jídla. Rodinné apartmány a střešní apartmán s terasou s nádherným výhledem na panorama Prahy. Internet ZDARMA pro hotelové hosty + WiFi. Originální finská sauna. To vše Vám zpříjemní Váš pobyt v Praze, ať už za účelem dovolené s poznáváním kulturních a historických památek Prahy nebo služební cesty. Vinohrady jsou pojmenovány podle středověkých vinic, které byly na jejich jihozápadních svazích za branami města nad Koňským trhem, dnešním Václavským náměstím. Jménem "Královské Vinohrady" měla být zvěčněna zásluha českého krále Karla IV. o vznik zdejšího vinohradnictví.
Hotel Praha 2 Orion - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 2 Orion - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 2 Orion -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 2 Orion -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2 Orion -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 2 Orion - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 Orion - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2 Orion - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 2 Orion - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 2 Orion - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 2 Orion - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 2 Orion - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 Orion - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2 Orion - na pokojích je telefon